Ania & Adam – czarny staw

Kiedy usłyszałem że Ania i Adam, na zdjęcia chcą jechać w góry, to uśmiech sam mi się na twarzy malował. Po prostu uwielbiam góry, a moje ulubione miejsce to Podhale, mino że tak licznie oblegane, to nadal można znaleźć tam dla siebie swoje ciche miejsce. Ten mały obszar na mapie skrywa wiele zakamarków, gdzie można poczuć wolność i po prostu podziwiać piękne krajobrazy.

Te piękne widoki, to tylko tło do krótkiej ale pełnej szczęścia i miłości historii jaką chcę wam pokazać.

 

 

Justyna & Marek – Mielec

Justyna i Marek, zaplanowali swój ślub w piękny słoneczny czerwcowy dzień. Wszystkie detali były dograne w najdrobniejszych szczegółach a oni sami szczęśliwi i uśmiechnięci. Natomiast sesja poślubna, odbyła się w malowniczym miejscu pod Krakowem. Uwielbiam kiedy młode Pary zamierają mnie w takie miejsca, dzięki temu odkrywam najróżniejsze zakątki Polski.

Małgorzata & Michał – Kraków

Prawdziwa Polska jesień bywa piękna i taka była. Tego dnia, Małgorzat i Michał zaplanowali swój ślub a ja miałem przyjemność wykonać dla nich reportaż. Umowę podpisywaliśmy prawie dwa lata wcześniej i od samego początku nie mogłem się doczekać tego ślubu. Życzę miłego oglądania.

Natalia & Daniel – Brzesko

To był gorący sierpniowy poranek, jeden z tych dni kiedy wydaje nam się że mieszkamy w tropikach. Ale to była Polska, Brzesko. Aparat sprawdzony, baterie naładowane, ja i Sandra jesteśmy gotowi do pracy. Ruszamy z naprawdę dobrym nastawieniem do pracy, jak zawsze 🙂 Po dotarciu do hotelu, gdzie odbywało się wesele zostaliśmy oczarowani starannością w doborze detali oraz ogromem pracy w przygotowaniach, jaką wykonali Natalia i Daniel. Fotografowanie w takich warunkach a przede wszystkim dla tak wspaniałej pary to sam przyjemność. Poniżej fotoreportaż tej przemiłej pary, miłego oglądania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia & Tim – Kraków