Agnieszka & Marcin

 

Ada & Maciek

Tym razem po prostu zapraszam do  ślubnego fotoreportażu Adrianny i Maćka 🙂

Dni ślubne – Hotel Atena Mielec

Miesiące zimowe nie należą do bardzo najprzyjemniejszych, bywa szaro i ponuro a w dodatku zimno 🙁 Młode pary rzadziej decydują się na organizację swojego wesela więc i pracy dla fotografa ślubnego jest mniej. Całe szczęście że takie miejsca jak Hotel Atena podejmują się organizacji swojego rodzaju targów ślubnych, gdzie można swobodnie fotografować aranżacje oraz detale ślubne. Muszę przyznać już dawno nie widziałem tylu pięknych detali ślubnych w jednym miejscu.

 

 

Ania & Adam – czarny staw

Kiedy usłyszałem że Ania i Adam, na zdjęcia chcą jechać w góry, to uśmiech sam mi się na twarzy malował. Po prostu uwielbiam góry, a moje ulubione miejsce to Podhale, mino że tak licznie oblegane, to nadal można znaleźć tam dla siebie swoje ciche miejsce. Ten mały obszar na mapie skrywa wiele zakamarków, gdzie można poczuć wolność i po prostu podziwiać piękne krajobrazy.

Te piękne widoki, to tylko tło do krótkiej ale pełnej szczęścia i miłości historii jaką chcę wam pokazać.

 

 

Justyna & Marek – Mielec

Justyna i Marek, zaplanowali swój ślub w piękny słoneczny czerwcowy dzień. Wszystkie detali były dograne w najdrobniejszych szczegółach a oni sami szczęśliwi i uśmiechnięci. Natomiast sesja poślubna, odbyła się w malowniczym miejscu pod Krakowem. Uwielbiam kiedy młode Pary zamierają mnie w takie miejsca, dzięki temu odkrywam najróżniejsze zakątki Polski.